Slagbord

861522

SLAGBORD, 1900-talets första hälft, furu, höjd ca 74 samt 106x34, total längd 164 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, ställvis mer

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Slagbord

Budhistorik (6 bud)
6687030
1 600
6676052
6676051
6675659
500
6674794

Slutpris SEK:
1 600
168 EUR, 208 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.