Kolonnbord

861521

KOLONNBORD, 1900-talets andr hälft, höjd ca 64, diameter 49 cm

Stötmärken, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Kolonnbord

Budhistorik (11 bud)
6685856
1 600
6687026
6685856
1 400
6685919
1 300
6685856

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.