Spelbord

861520

SPELBORD, 1800/1900-tal, två lådor, fanér i mahogny, hjulförsedd, höjd ca 73 samt 71x45 cm

En knopp av medföljer, nagg påp den andra, fanérlagning, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Spelbord

Budhistorik (8 bud)
6686927
600
6685927
550
6686926
550
6685927
500
6685974
450

Slutpris SEK:
600
63 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.