James Coignard carborundumetsning

861515

JAMES COIGNARD (1925-2008), carborundumetsning, komposition med rött, signerad samt numrerad J Coignard 36/75, bildmått ca 38x28 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 57

Budhistorik (25 bud)
6678054
6678052
6678051
1 900
6678050
1 800
6678049
1 700

Slutpris SEK:
231 EUR, 286 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.