James Coignard carborundumetsning

861510

JAMES COIGNARD (1925-2008), carborundumetsning, komposition, signerad samt numrerad J Coignard 19/50, bildmått ca 56x44 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 76

Budhistorik (32 bud)
6682243
3 200
6682241
6682239
2 800
6682238
2 600
6682233
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.