Rashid Adgamov oljemålning

861502

RASHID ADGAMOW (1951-2017): Staty med Gustaf II Adolf med Skeppsholmskyrkan i bakgrunden, signerad och daterad 2001, olja på duk, 35x27 cm, oramad

Rashid Adgamov oljemålning

Budhistorik (11 bud)
6664846
6666637
950
6664846
900
6666636
850
6664846
650

Slutpris SEK:
105 EUR, 130 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.