James Coignard carborundumetsning

861501

JAMES COIGNARD (1925-2008), carborundumetsning, komposition, signerad samt numrerad J Coignard 6/8, bildmått ca 100x65 cm

Ej examinerad ur ram

Rum 5

Budhistorik (19 bud)
6680560
2 400
6672563
6669603
6672562
6669603
1 900

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.