Djupa tallrikar Kina 1700-tal

861499

TALLRIKAR, 6 st., porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), djup modell dekor i underglasyrblått, diameter ca 23 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Djupa tallrikar Kina 1700-tal

Budhistorik (19 bud)
6680453
4 200
6680341
6680452
6680341
3 800
6680335
3 600

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.