Hängur 18K 1930-tal

861498

HÄNGUR, 18K, 1930-tal, manuellt urverk, rödguld, mineralglas, serie nr. 49287, diam ca 23.5 mm, vikt ca 11.9 g

Mindre bucklor. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Drottninggatan 36, Malmö

Hängur 18K 1930-tal

Budhistorik (8 bud)
6704756
950
6692283
900
6690845
850
6689793
6690842
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.