Rogozny oljemålning

861496

GUENA ROGOZNY (1948-2001): Dramaten vid Nybroplan Stockholm, signerad Rogozny, olja på duk, ca 24x30 cm

Rogozny oljemålning

Budhistorik (12 bud)
6675700
1 400
6675686
1 300
6675468
6675429
6675325

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.