Rogozny oljemålning

861495

GUENA ROGOZNY (1948-2001): Nybroviken med Dramaten, Stockholm, signerad Rogozny, olja på duk, ca 20x30 cm

Rogozny oljemålning

Budhistorik (10 bud)
6676726
900
6675412
850
6675285
6673228
750
6672204
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.