Rogozny oljemålning

861493

GUENA ROGOZNY (1948-2001): Stortorget Stockholm, signerad Rogozny, olja på duk, ca 24x30 cm

Rogozny oljemålning

Budhistorik (14 bud)
6667320
6674295
1 900
6667320
1 800
6674293
1 700
6667320
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.