Rogozny oljemålning

861491

GUENA ROGOZNY(1948-2001), Grand Hotell Stockholm, signerad Rogozny, olja på duk, ca 24x30 cm

Rogozny oljemålning

Budhistorik (12 bud)
6675208
6671403
750
6663639
700
6667281
700
6663639
650

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.