Hatthylla funkis

861489

GUNNAR BOLIN, hatthylla/ klädhängare, stål/aluminium, 1900-talets mitt, funkis, monterad med dubbelkrokar, formgiven år 1937, mått ca 303x26 cm

Bruksslitage

Möbler, Hyllor

Rum 2

Hatthylla funkis

Budhistorik (16 bud)
6675808
1 900
6675714
1 800
6675714
1 600
6673936
6675711

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.