Spegel 1800-tal

861485

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, blandstil, förgylld samt bronserat, dekor i pastellage, 149x63 cm

Bruks- och åldersrelaterad slitage

Speglar

Rum 16

Spegel 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
6676849
3 400
6676854
3 400
6676849
3 200
6676843
6676757
2 800

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.