Stekfat Kina 1700-tal

861484

STEKFAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i underglasyrblått, längd ca 41 cm

Slitage, repor, lagning

Orientaliskt, Porslin

Stekfat Kina 1700-tal

Budhistorik (6 bud)
6681809
1 700
6679644
1 600
6671434
700
6671433
6671431

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.