Sideboard IKEA

861480

IKEA, sideboard, 1960-tal, teakfanér, 4 lådor flankerat av skåpsdel invändigt med hyllplan, höjd ca 54,5, 160x42 cm

Bruksslitage, repor, märken, Senare applicerad ådrad film på toppen, senare ben

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

Sideboard IKEA

Budhistorik (21 bud)
6676921
1 700
6676829
1 600
6667176
6676828
6667176
1 400

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.