Omega Mormorsur 18K 1910-tal

861479

OMEGA, Mormorsur, 18K, 1910-tal, manuellt urverk, ankargång, rödguld, mineralglas, inre lock gulmetall, dekor med rutmönster och medaljong, serie nr. 1692357, diam ca 33 mm, vikt ca 30.5 g

Boett med minde bucklor. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Drottninggatan 36, Malmö

Omega Mormorsur 18K 1910-tal

Budhistorik (7 bud)
6706922
3 200
6690485
6690483
6690481
1 800
6689433
1 700

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 200 kr.