Jalusiskåp i teak

861473

JALUSISKÅP, 1900-talets mitt, teak, skjutdörrar, höjd ca 75, 155x42 cm

Bruksslitage, repor, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Jalusiskåp i teak

Budhistorik (24 bud)
6676545
6676535
6676544
1 900
6676535
1 800
6676543
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.