Tomte

861470

TOMTE, 1900-tal, stämplad Wallin under stövlarna,skuren i delvis bemålat trä, tyg samt vadd, höjd ca 20 cm

Fläckar, slitage

Diverse

Monter 9

Tomte

Budhistorik (2 bud)

6686516
6674611

Slutpris SEK:
37 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.