Torborg Lindberg skulptur

861465

TORBORG LINDBERG, (1908-1980), skuret trä, samekvinna monogramsignerad, bemålad, höjd ca 9,5 cm

Smärre slitage

Etnografica, Diverse, Samlarobjekt

Monter 9

Torborg Lindberg skulptur

Budhistorik (2 bud)

6676310
6676167

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.