Sideboard 1960-tal

861463

SIDEBOARD, 1960-tal, teak, svartlackerade ben, fyra lådor, skåpsdel invändigt med hyllplan, höjd ca 88, 176x40 cm

Senare applicerad ådrad film på toppen, senare ben, bruksslitage, märken, repor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 10

Sideboard 1960-tal

Budhistorik (25 bud)
6676095
2 600
6676094
2 400
6676070
6675687
6672943
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.