Snusflaskor Kina

861462

SNUSFLASKOR, 6 st., bland annat porslin, Kina, 1900-tal, höjd ca 6-8 cm

Smärre slitage

Orientaliskt, Porslin

Monter 14

Snusflaskor Kina

Budhistorik (11 bud)
6672003
750
6667810
700
6667641
650
6663673
600
6663386
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.