Barskåp

861456

BARSKÅP, 1900-talets mitt, betsad ek och björk, jalusi med bakomliggande barinredning och lådor, tre skåpsluckor med inredning undertill, detaljer i mässing, med belysning, höjd ca 145, 147x50 cm

Bruksslitage, repor, märken, avslag på glashyllplan, saknar nyckel

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Barskåp

Budhistorik (26 bud)
6676068
6 800
6676065
6 600
6676064
6 400
6676062
6 200
6676060
6 000

Slutpris SEK:
6 800
651 EUR, 765 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.