Just Andersen vas

861451

JUST ANDERSEN (1884-1943) vas, märkt i botten, patinerad metall, höjd ca 14 cm

Repor, slitage

Diverse

Monter 9

Just Andersen vas

Budhistorik (3 bud)

6678863
6681810
750
6678863

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.