Karmstolar samt stolar 10 st

861448

KARMSTOLAR, STOLAR, 5 +5 st 1900-talets första hälft, ek, sitthöjd 45 cm

slitage fläckar

Möbler, Stolar

Hylla 9

Karmstolar samt stolar 10 st

Budhistorik (25 bud)
6673891
3 600
6673890
3 400
6673885
3 200
6673880
6673877
2 800

Slutpris SEK:
3 600
378 EUR, 468 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.