Bokhylla björk

861442

BOKHYLLA, 1940-tal, björk, med hyllplan, höjd ca 80, 180x25 cm

Bruksslitage, repor, märken

Möbler, Hyllor

Rum 5

Bokhylla björk

Budhistorik (21 bud)
6676962
3 400
6676945
3 200
6676758
6675594
2 800
6676755
2 800

Slutpris SEK:
3 400
357 EUR, 442 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.