Väggplakett

861437

VÄGGPLAKETT, 1800/1900-tal, möjligtvis Holland, motiv med fiskande figurer,¨fajans, höjd ca 37 cm

Ett stort nagg samt enstaka glasyrnagg på kanterna, smärre slitage

Keramik/Porslin

Väggplakett

Budhistorik (6 bud)
6683645
1 600
6680806
6683644
1 400
6680806
1 300
6680289

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.