Bokhylla 1930/40-tal

861436

BOKHYLLA/ SIDEBOARD, 1930/40-tal, björk samt masurbjörk, Svenska Möbelfabriken, tre lådor, etikettmärkt, höjd ca 83 cm, 147x32 cm

Bruksslitage, repor, märken,

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Hyllor

Rum 5

Bokhylla 1930/40-tal

Budhistorik (24 bud)
6676400
5 600
6676398
5 400
6667400
5 200
6667400
4 800
6676374
4 600

Slutpris SEK:
5 600
536 EUR, 630 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.