Hörnskåp 1900-tal

861435

HÖRNSKÅP, 1900-tal, med vitrindel samt underskåp, höjd ca 160 cm, bredd 80 cm, djup ca 55cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 10

Hörnskåp 1900-tal

Budhistorik

2021-01-11 kl 13:03
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.