Lars Pirak saltripa

861429

LARS PIRAK (1932-2008): saltripa med sked, renhorn, signerad Lars Pirak 93, Jokkmokk, höjd ca 7 cm

Smärre slitage

Etnografica

Monter 9

Lars Pirak saltripa

Budhistorik (10 bud)
6686855
2 600
6686248
2 400
6676297
6674879
6674878

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.