Sideboard 1960/70-tal

861428

SIDEBOARD, 1960/70-tal, björk, svartlackerade luckor, invändigt med hyllplan och två lådor, märkt på baksidan, höjd ca 77, 200,5x44,5 cm

Bruksslitage, repor, märken

Möbler, Skåp, byråer

Rum 9

Sideboard 1960/70-tal

Budhistorik (25 bud)
6675675
3 600
6675813
3 400
6675675
3 200
6675812
6675675
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.