Sideboard

861426

SIDEBOARD, 1960-tal, teak samt svartlackerad trä, lådor samt skåpluckor, onvändig med hyllplan, utdragbar skiva, höjd ca 72, 116x40 cm

Bruksslitage, märken, repor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Sideboard

Budhistorik (37 bud)
6673796
6 000
6673116
5 800
6672522
5 600
6673115
5 400
6672522
5 200

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.