Fat tenn

861423

INGEBORG HüLPHERS (1906-1956), fat, tenn, religiöst motiv, signerad undertill, diam ca 19 cm

Bruksslitage, smuts

Metall

Monter 9

Fat tenn

Budhistorik (18 bud)
6686919
6686935
6686919
6686932
6686919
950

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.