Märklin tillbehör

861359

MÄRKLIN, ca 15 dlr, 1950-tal, tillbehör, bestående av bl a: vändplan, garage, hus samt träd, höjder ca 3-13 cm

Bruksslitage, ej genomgången

Leksaker

Märklin tillbehör

Budhistorik (6 bud)
6676572
550
6674346
500
6674119
450
6673783
6673628

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.