Markku J Rantala oljemålning

861357

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "Gammalt alttare är ensamt (min mors stol är tom)", a tergo signerad samt daterad 1991-1992, olja på duk, 300x100 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (13 bud)
Bud EUR
6724800
880
6722578
860
6721755
840
6720172
820
6719418

Slutpris EUR:
880
9 186 SEK, 1 033 USD
Utropspris EUR: