Markku J Rantala oljemålning

861356

MARKKU J RANTALA (1950-2007) utan titel, a tergo signerad samt daterad 1986, olja på duk, 200x104 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (11 bud)
Bud EUR
6721778
580
6720188
560
6719510
540
6719169
520
6718778
500

Slutpris EUR:
580
6 054 SEK, 681 USD
Utropspris EUR: