Markku J Rantala oljemålning

861354

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "solar i drömmar", a tergo signerad samt daterad 1986, olja på duk, 260x104 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (14 bud)
Bud EUR
6731951
6722582
780
6722580
760
6722053
740
6721775
720

Slutpris EUR:
8 351 SEK, 939 USD
Utropspris EUR: