Markku J Rantala oljemålning

861352

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "Vartåt", a tergo signerad samt daterad 1991, olja på duk, 105x220 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (15 bud)
Bud EUR
6733215
6724798
780
6722887
760
6722576
740
6722049
720

Slutpris EUR:
8 351 SEK, 939 USD
Utropspris EUR: