Markku J Rantala oljemålning

861350

MARKKU J RANTALA (1950-2007) "spegel", a tergo signerad samt daterad 1986, olja på duk, 145x305 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Markku J Rantala oljemålning

Budhistorik (18 bud)
Bud EUR
6731918
900
6724796
880
6722569
860
6722029
840
6721736
820

Slutpris EUR:
900
9 395 SEK, 1 057 USD
Utropspris EUR: