Gouache Georg Crona

861347

GEORG CRONA (1901-1990): "Saluhallen" motiv från Helsingborg, signerad Crona, daterad 1989, gouche, ca 37 x 47 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Gouache Georg Crona

Budhistorik (4 bud)

6686849
450
6685952
6685685
6684920

Slutpris SEK:
450
47 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.