Peter Dahl Fredmans epistlar

861339

PETER DAHL (1934-2019); 2 st, Fredmans Epistlar, no 18 resp no 65, färglitografier, bladmått 43 x 29,5 cm, signerad och numrerade 190/225, ej ramade

Minimalt slitage

Peter Dahl Fredmans epistlar

Budhistorik (4 bud)

6674813
450
6674810
6674454
6674453

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.