Billnäs skrivbord

861323

SKRIVBORD, Billnäs 1900-talets början, fasta hurtsar och låda i sargen, 170 x 80 cm, höjd 76 cm

Hårt slitage, metallskor och ett lås saknas

Möbler, Skåp, byråer

Södra kajen 14, Helsingfors

Billnäs skrivbord

Budhistorik

Bud EUR

2021-01-13 kl 12:21
Slutpris EUR:
0
0 SEK, 0 USD
Utropspris EUR:
150