Bord tidigt 1900-tal

861322

BORD, tidigt 1900-tal, svart målad skiva och okra färgade ben, 99x51,5 cm, höjd 69 cm.

Hårt slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Södra kajen 14, Helsingfors

Bord tidigt 1900-tal

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
6692677
100
6692064
35
6688260
30

Slutpris EUR:
100
1 044 SEK, 117 USD
Utropspris EUR:
200