Köttkrok i smidesjärn

861320

KÖTTKROK, smidesjärn, 17/1800-tal, höjd 31 cm, bredd 19 cm

Åldersrelaterat slitage, rostangrepp

Diverse

Södra kajen 14, Helsingfors

Köttkrok i smidesjärn

Budhistorik (8 bud)
Bud EUR
6693747
65
6693448
60
6693375
55
6693294
50
6690159
45

Slutpris EUR:
65
678 SEK, 76 USD
Utropspris EUR:
150