Jugend bord 1900-talets början

861317

BORD, jugend tidigt 1900-tal, målat i grå nyans, två lådor med metallbeslag, längd 101,5 cm, djup 57,5 cm, höjd 76 cm.

Renoverad och kompletterad

Möbler, Soffbord, sidobord

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
6693841
100
6690232
40
6688409
35
6686575
30

Slutpris EUR:
100
952 SEK, 124 USD
Utropspris EUR:
200