Väggskåp 1800-tal

861316

ALLMOGE VÄGGSKÅP, 1800-tal, brunmålat, bakom dörrpar skedhylla, två lådor och hyllplan, undertill två lådor, längd 67cm, bredd 26cm, höjd 63 cm.

Åldersrelaterat slitage och märken

Möbler, Skåp, byråer, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Väggskåp 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

Bud EUR
6688673
70
6681208
40
6681206
30

Slutpris EUR:
70
731 SEK, 82 USD
Utropspris EUR:
200