Miniatyrer i glas

861301

MINIATYRER, 5 dlr, Ulrika Hydman Vallien, vas "Open minds" Kosta Boda, signerad, vas i grönt underfång, Reijmyre, 3 skålar Bertil Vallien, signerade, höjd mellan ca 3,5-9 cm

Smärre slitage

Glas, Konstglas

Monter 9

Miniatyrer i glas

Budhistorik (9 bud)
6683014
650
6682974
600
6683013
600
6682974
550
6683012
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.