Bord

861294

BORD, 1900-talets slut, gjord med "blindklaffar" (ej utfällbart), teak, med detalj i mässing, utdragbar skiva på sidan, höjd ca 79 samt 182x91 cm

Bruksslitage, märken, utragbara skivan med repor

Möbler, Övriga möbler

Rum 7

Bord

Budhistorik (1 bud)

6665578
2021-01-03 06:17:46

2021-01-08 kl 20:39
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.