Sidobord ett par

861283

ETT PAR SIDOBORD, sent 1900-tal, björk, höjd 50 cm, bredd 50 cm, djup 49,3 cm

Slitage, liten skada

Möbler, Soffgrupper, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Sidobord ett par

Budhistorik (8 bud)
Bud EUR
6683696
6683694
200
6683386
140
6683384
130
6683383
120

Slutpris EUR:
3 132 SEK, 352 USD
Utropspris EUR: